Menemen Larisa G├Âl Evlerinde Sat─▒l─▒k 1+1 Daire

175.000
─░lan Tarihi20.Ekim.2020
KategoriSat─▒l─▒k Daire
Metrekare60
Havaalan─▒na Uzakl─▒k40
Denize Uzakl─▒k20
Merkeze Uzakl─▒k1
Oda Say─▒s─▒1+1
Cepheg├╝ney
BalkonEvet
Bina Yap─▒m Y─▒l─▒2020
Yap─▒ DurumuYap─▒m A┼čamas─▒nda
Kullan─▒m DurumuBo┼č
Bina Ka├ž Katl─▒10
Bulundu─ču Kat1. Kat
Banyo Say─▒s─▒1
Is─▒nma TipiMerkezi Is─▒nma
Kredi DurumuKrediye Uygun De─čildir
TakasEvet

KEY─░FLE YA┼×AMAK ─░Ç─░N
LAR─░SSA GÖL EVLER─░:

 

 

Sadece dört duvar de─čil, mutlu ve huzurlu bir hayat için her türlü ihtiyac─▒n kar┼č─▒land─▒─č─▒ ya┼čam alanlar─▒ndan olu┼čan Larissa Göl Evleri projesinde, 

 

 

 

Larissa Göl Evleri'nin 40 bin metrekarelik bir alanda in┼ča edilece─čini  55 bin metrekarelik do─čal bir gölün etraf─▒nda konumlanan Larissa Göl Evleri'nde, 1+1 ve 2+1 1.200 konut yap─▒l─▒yor. Proje, Helenistik dönemi yans─▒t─▒yor. Proje ad─▒n─▒, burada ilk kurulan medeniyet olan Larissa'dan al─▒yor. Helenistik dönemin mimarisiyle günümüzün yüksek teknolojisi Larissa Göl Evleri'nde bulu┼čuyor.

 

 

SOKAKTA HAYAT VAR

 

 

Larissa Göl Evleri'nde; y─▒l─▒n büyük ço─čunlu─čunu d─▒┼čar─▒da, sosyal hayat─▒n içinde geçirmenize olanak sa─člayan iklim sayesinde, sokakta bir ya┼čam olu┼čturuldu. Do─čal gölet ile iç içe ya┼čay─▒p evinizin kap─▒s─▒ndan ç─▒kar ç─▒kmaz hayata kar─▒┼čabileceksiniz. Al─▒┼čveri┼č veya spor yapmak, arkada┼člar─▒n─▒zla iki çift laf etmek ya da sadece göl kenar─▒nda yürümek için trafi─če, gürültüye katlanmak zorunda kalmayacaks─▒n─▒z. Tarih boyunca bu topraklarda var olan zeytin a─čaçlar─▒ ve üzüm peyzaj düzenlemelerinin temelini olu┼čturuyor. Sokakta yürürken mevsiminde a─čaçtan meyve kopar─▒p yiyebileceksiniz. Çocuklar─▒m─▒z─▒n biz önceki nesillerin yapt─▒─č─▒ gibi a─čaca t─▒rman─▒p meyve toplayabilecek. Bölgenin karakteristik bitkileri zakkum ve sardunya çiçekleri her yan─▒n─▒zda olacak.

 

 

D─░KEY ORMAN KONSEPT─░

 

 

Sokaklardaki meyve a─čaçlar─▒n─▒ bir ad─▒m ileriye, biraz da yukar─▒ya ta┼č─▒nd─▒. ─░talyan mimar Stefano Boeri taraf─▒ndan ortaya konan ve tüm dünyada kabul gören Dikey Orman Konsepti, tasar─▒m─▒n önemli bir parças─▒ yap─▒ld─▒. ─░n┼čaat yapmak için do─čadan ödünç al─▒nan toprak, cephelerdeki bahçelerde do─čaya fazlas─▒yla geri verildi. Öyle ki cephelere dikilen zeytin a─čaçlar─▒ ve asmalar topra─ča dikilseydi, in┼čaatlar için kullan─▒landan daha fazla araziye ihtiyaç olacakt─▒. Böylece do─čay─▒ betonla┼čt─▒rmak yerine, hem binalar yap─▒ld─▒ hem de kullan─▒landan daha çok alan do─čaya geri kazand─▒r─▒ld─▒. Böylece a─čaçl─▒ bir balkonunuz ve evinizde toplayabilece─činiz zeytinleriniz olacak.

 

 

YALNIZLA┼×MAYACAKSINIZ

 

 

Larissa Göl Evleri'nde teknolojinin ve ┼čehir hayat─▒n─▒n yaln─▒zla┼čt─▒rd─▒─č─▒ insanlardan olmayacaks─▒n─▒z. Helenistik dönemlerdeki insanlar gibi hayat─▒n─▒z─▒n ço─čunu ortak alanlarda, kom┼čular─▒n─▒z ve sevdiklerinizle birlikte geçireceksiniz. O dönemin insanlar─▒ gibi günlük ihtiyaçlar─▒n─▒z─▒ uzun mesafeler katetmeden, sadece yürüyerek kar┼č─▒layabileceksiniz.

 

Günlük ihtiyaçlar─▒n─▒z─▒ hemen evininiz önündeki küçük dükkanlardan kar┼č─▒layabilecek, kom┼čunuzla hemen iki ad─▒m ötede bir kahve içilebilecek veya güzel bir bahçenin içinde gölgeliklerin alt─▒nda iki çift laf edebileceksiniz. Binlerce y─▒l önce yap─▒ld─▒─č─▒ gibi bir amfi tiyatroda, yaz ak┼čamlar─▒n─▒n muhte┼čem atmosferinde, güzel bir film ya da gösteri izleyebileceksiniz.

 

 

TEKNOLOJ─░K ALTYAPI

 

 

Bu kadar tarihin yan─▒ s─▒ra, Larissa Göl Evleri, modern ihtiyaçlar─▒n─▒z─▒ da kar┼č─▒layacak. Arabalar, cep telefonlar─▒, ak─▒ll─▒ ev sistemleri, internet, k─▒sacas─▒ günümüzün getirdi─či tüm rahatl─▒klara ve konfora da sahip olacaks─▒n─▒z. Tarih ve do─ča ile harmanlanan evler, modern bir ya┼čam için gerekli olan tüm teknolojik altyap─▒y─▒ da destekleyecek. Evleriniz öncelikle güvenli ve huzurlu olacak. ─░stedi─činiz hizmete kolayca ula┼čabileceksiniz. Ak─▒ll─▒ ev sistemleri sayesinde; d─▒┼čar─▒ ç─▒kt─▒ktan sonra elektrik, su aç─▒k m─▒ kald─▒ diye dü┼čünmeyeceksiniz. ─░┼č haricinde sitenin d─▒┼č─▒na ç─▒kmadan mutlu bir hayat sürebileceksiniz.

 

 

HER TÜRLÜ ─░HT─░YACA CEVAP

 

"Proje alan─▒  1+1 ve 2+1'den olu┼čacak 1.200 konut yap─▒lacak. 120 bin metrekarelik bir in┼čaat söz konusu olacak. Bütün proje 15 bin metrekarelik do─čal bir gölün etraf─▒nda konumland─▒. Projemizin sosyal donat─▒lar─▒, spor merkezleri, yüzme havuzlar─▒, kapal─▒ basketbol sahas─▒, 300 ki┼čilik bir anfi  tiyatrosu, sinemas─▒, bowling salonu, yürüyü┼č ile ko┼ču parkurlar─▒, çocuklar için oyun alanlar─▒, aç─▒k-kapal─▒ devre güvenlik sistemleri, aç─▒k-kapal─▒ otopark─▒ var. Bunun d─▒┼č─▒nda 36 üniteden olu┼čan bir de çar┼č─▒ olacak" 

 

 

 

D─░KKAT ÇEKEN ÖZELL─░KLER

 

 

KONUM:

1200 konuttan olu┼čan proje, Menemen ─░zban istasyonu'na 5 dakika uzakl─▒kta. Bir taraf─▒m─▒zda Foça gibi bir tatil beldesi, di─čer taraf─▒nda ─░zmir 'in önemli bir de─čeri Ku┼č Cenneti bulunuyor.

 

 

STRATEJ─░K NOKTA:

Bak─▒rçay ve Kâtip Çelebi üniversitelerinin bu bölgede olu┼ču, Çanakkale otoban─▒ üzerinden çevre illere ula┼č─▒m kolayl─▒─č─▒, Manisa 'ya yak─▒nl─▒─č─▒, ─░zban gibi geli┼čmi┼č bir toplu ta┼č─▒ma a─č─▒n─▒n bölgede bulunmas─▒, projeyi konum olarak bir ad─▒m daha öne ta┼č─▒yor.

 

 

DO─×A DOSTU:

Türkiye'de meyve veren dikey orman konseptinde ilk site olacak. Göl etraf─▒nda yürüyü┼č parkurlar─▒, barbekü alanlar─▒ bulunacak.

 

Ya─čmur sular─▒ toplanarak ye┼čil alanlar─▒n sulanmas─▒nda kullan─▒lacak.

 

Güne┼č panelleri sayesinde ortak alanlar─▒n elektrik ihtiyac─▒ kar┼č─▒lanacak.

 


GENÇ YA┼×AM:

Genç ve çal─▒┼čan kesim de dü┼čünülerek ┼čehir merkezi konforunda her türlü ihtiyaca cevap verebilecek ya┼čam alanlar─▒ olu┼čturulacak. 

 

ENGELS─░Z YA┼×AM:

Kabartmal─▒ yönlendirme levhalar─▒, tekerlekli sandalye ┼čarj ünitesi, asansör içinde kabartmal─▒ yönlendirmeler ile Larissa Göl Evleri 'nde engelsiz bir ya┼čam sa─članacak.


AKILLI EV: Ak─▒ll─▒ ayd─▒nlatma anahtarlar─▒, ak─▒ll─▒ prizler olacak.
Kumandal─▒ cihazlar, telefon ve tabletten kontrol edilebilecek.

 

ADSL
Asans├Âr
Du┼čakabin
Kartonpiyer
Diafon
Laminant
Kablo TV-Uydu
Parke
Çelik Kapı
Is─▒cam
Kap─▒c─▒
PVC Pencere
Amerikan Mutfak
Balkon
Boyal─▒
G├Âr├╝nt├╝l├╝ Diafon
Intercom Sistemi
Laminat Zemin
Mutfak (Laminat)
PVC Do─črama
Seramik Zemin
A├ž─▒k Balkon
Amerikan Panel Kap─▒
Hilton Banyo
Saten Boya
Site ─░├žinde
Oyun Park─▒
Spor Tesisi
G├╝venlik
Y├╝zme Havuzu
A├ž─▒k - Otopark
Kapal─▒ - Otopark
Al─▒┼čveri┼č
Yang─▒n Merdiveni
Toplu Ula┼č─▒ma Yak─▒n
Otobana Yak─▒n
Metroya Yak─▒n
Otoyol
Park
┼×ehir Merkezi
├ťzg├╝n├╝z! Taray─▒c─▒n─▒z bu ├Âzelli─či desteklememektedir.
YOL TAR─░F─░ AL
Barkodu telefonunuz ile okutarak ya da "T─▒kla Git" butonuna basarak yol tarifi alabilir, alternatif g├╝zergahlar─▒ g├Ârerek en k─▒sa ya da en kolay yollardan birini se├žerek gayrimenkul├╝n bulundu─ču noktaya kolayca ula┼čabilirsiniz.
Emlak ilan yol tarifi QR Code T─▒kla Git
─░lan G├Âsterim Say─▒s─▒: 16

Arad─▒─č─▒n─▒z Gayrimenkul├╝ Bulamad─▒n─▒z m─▒ ?

Emlak talep formu ile ba┼čvuruda bulunun size en uygun gayrimenkul├╝ bulman─▒za yard─▒mc─▒ olal─▒m.

RE/MAX F─░L YA┼×AR KARTAL